Par mums

ENVO ir Latvijas uzņēmums. ENVO piedāvā un izplata dažāda veida iepakojuma materiālus, tādus kā: polsterētās aploksnes, plēves aploksnes, pavadzīmju plēves kabatiņas, drošības aploksnes, paplašināmās aploksnes, kartona aploksnes, papīra aploksnes, zip lock maisiņus, iepirkumu maisiņu apdruka, burbuļplēvi, polietilēna putu plēvi, līmlenti ar logo.

Bez standarta produktiem piedāvājam arī individuālos risinājumus. Mūsu uzņēmumu raksturo profesionālu klientu apkalpošanu, kā arī ātru un precīzu piegādi.

Mūsu prioritātes ir:                                                                                       

 • Augsta līmeņa klientu serviss 
 • Kvalitāte
 • Pieejamas cenas

Jūsu visuzticamākais iepakošanas partneris

Mūsdienās iepakojumam ir ļoti būtiska nozīme. Sākotnējo kontaktu ar produktu sajūtam tieši caur tā iepakojumu, un, ja tas iepakots pienācīgi, var pieaugt mūsu vēlme to atvērt. Labs iepakojums veido uz zīmolu balstītu, unikālu un pavisam jaunu klientu pieredzi.

Tieši tāpēc “ENVO” misija ir sniegt klientiem visaugstākās kvalitātes iepakošanas materiālus un pārvadāšanas izejmateriālus par vislabāko cenu, savukārt jūsu apmierinātība ir mūsu galvenā prioritāte. Mūsu aizrautīgo darbinieku komanda parūpēsies, lai jūs saņemtu jebkāda izmēra un veida iepakošanas materiālus jebkādā daudzumā atbilstoši jūsu vēlmēm.

Taču kādēļ mūsu iepakošanas produkti ir unikāli?

 • Pirmkārt, tie pieejami par ļoti draudzīgām cenām, tādēļ tie ir jums izdevīgi, lai arī ko jūs tirgotu – jūsu pircēju cerības allaž tiks attaisnotas un pat pārspētas.
 • Otrkārt, tos raksturo visaugstākā kvalitāte. Kā jau jūs droši vien zināt, ja runa ir par iepakojumu, kvalitāte ir ļoti būtiska, un tas ir galvenais faktors, kas nodrošina, lai prece netiktu bojāta.
 • Treškārt, tie atbilst Jūsu vajadzībām. Mēs pieņemam arī individuālus pasūtījumus, tādēļ sadarboties ar mums ir ļoti ērti un vienkārši. Jums tikai atliek nosaukt nepieciešamo iepakošanas materiālu daudzumu un veidus, savukārt mēs parūpēsimies par visu pārējo un tos jums nosūtīsim.
 • Mūsdienu e-komercijas tirdzniecības platformas, redzam kā reālu iespēju ikkatram uzņēmumam uzsākt savu biznesu un izmantojot mūsu iepakojumu materiālus droši piegādāt preces gala patērētājam – Jūsu Klientam.

Iepakojuma patiesā loma mārketingā

Ja jums šķiet, ka iepakojums ir tikai vēl viens posms preču piegādes procesā, laiks mainīt uzskatus.

Patlaban iepakojumam, domājams, ir vēl lielāka nozīme nekā jebkad iepriekš. Līdzīgi kā “Apple” var lepoties ar izcilām “iPhone” un “iPad” kārbām, arī jūsu zīmolam ir līdzīga iespēja iekarot tirgu ar inovatīvu iepakojumu. No otras puses, sliktam iepakojumam var būt vēl dramatiskāks efekts – vairāk atpakaļ atdotu preču, klientu apmierinātības trūkums un, visbeidzot, maz pirkumu vai pasūtījumu.

Ņemiet sevi kā piemēru. Vai, pasūtot preces (jo īpaši – trauslas) internetā, vēlaties, lai tās būtu kārtīgi iepakotas? Un, ja attiecīgais tirgotājs par to tiešām ir parūpējies, vai jūs pasūtītu vēlreiz? Ja ne, Jūs droši vien nevēlētos veikt atkārtotu pasūtījumu, pareizi?

Jūsu atbildes uz šiem jautājumiem ir “ENVO” galvenais darbības nolūks.

Vairs nekādu grūtību – 6 padomi, kā neapmulst, pasūtot iepakojumu

Pasūtat iepakojumu pirmo reizi, un plašais preču klāsts jūs mulsina? Domājat, ka kļūdīsieties savā izvēlē? Satraukumam nav iemesla – mūsu padomi ļaus jums rast atbildes uz visiem jautājumiem!

 1. Izmērs–atvēliet savai precei pietiekoši daudz vietas – Padomājiet ne tikai par to, lai iepakojumā pietiktu vietas jūsu precēm, bet atvēliet vietu arī reklāmmateriāliem, polsterējumam utml.
 2. Kvantitāte – parūpējieties, lai iepakojuma nekad netrūktu–Atklāti sakot, jums nevajadzētu pieļaut pat domu par to, ka varētu nepietikt iepakošanai nepieciešamie materiāli. Tieši tādēļ ir ļoti svarīgi sagādāt pienācīgus papīra aplokšņu, polsterētās aploksnes, plēves aploksnes, kartona kastes, līmlenti ar logo un citus iepakošanas materiālu krājumus.
 3. Standarts + unikāls zīmols = veiksmīgs iepakojums –Mūsu polsterētās aploksnes un parastās aploksnes, kuras papildinātas Jūsu līmlente ar logo– tā būs īsta veiksmes atslēga!
 4. Finansiālais izdevīgums–Vai zinājāt, ka polsterētos aplokšņu nosūtīšana gandrīz vienmēr izmaksā lētāk nekā sūtīt kartona kastēs? Tieši tā, mūsu piedāvātais iepakojums ļaus jums ietaupīt naudu!
 5. Laika menedžments–Pareiza, pienācīga iepakošana prasa zināmu laiku, turklāt iepakojums būtu jāuztver kā daļa no produkta tēla.
 6. Neaizmirstiet par “odziņu”–Jā, patiesi, iepakojums ir pēdējā fāze jūsu preces sagatavošanas procesā – tātad, vai esat gatavi maksimāli izmantot tā potenciālu?

5 padomi, kā meistarīgi iepakot preci polsterētās aploksnēs

Ja vēlaties nodrošināt sava uzņēmuma atpazīstamību un piešķirt lielāku spēku savam zīmolam, pienācis laiks mainīt pieeju savu preču iepakošanā.

 1. Izpētiet savas mērķauditorijas demogrāfiju– Demogrāfiskie rādītāji jums var būt lielisks palīgs, lai noskaidrotu, kā iepakot preci. Tāpēc izpētiet, vai zeltītas aploksnes patiesi ir labākais veids, kā pozicionēt jūsu zīmolu. Vai arī būs piemērotākas baltas polsterētās aploksnes?
 2. Izvēlieties pareizo iepakojuma veidu–Burbuļplēve vai aploksne–vai varbūt polsterētās aploksne? Papīra aploksne vai kartona aploksne? Vai varbūtzip lock maisiņš? Jūsu prece ir pelnījusi, lai jūs tai piemeklētu visatbilstošāko iepakojumu. Šeit jums palīdzēsim mēs, “ENVO”.
 3. Ļaujiet iepakojumam kļūt par produkta tēla daļu–Neskaitāmie atvēršanas jeb unboxing video Youtube uzskatāmi demonstrē, ka iepakojuma atvēršana cilvēkiem sagādā ne mazums prieka – bet kādēļ? Atbilde ir vienkārša – jo iepakojums atspoguļo tajā esošā produkta draudzīgumu lietotājam. Un tas ir galvenais iemesls, kādēļ jums vajadzētu savu preci virzīt tirgū ar inovatīvu iepakojumu.
 4. Apsveriet videi draudzīgu aplokšņu lietošanu–Vai zinājāt, ka 52 procenti cilvēku visā pasaulē lēmumus pieņem, daļēji ietekmējoties no tā, vai iepakojums ir vai nav videi draudzīgs? Jā, otrreizējās pārstrādes iespējas ikvienam zīmolam ir gluži kā staigājoša reklāma – tā ir nozīmīga tendence, kas jums noteikti būtu jāņem vērā, izvēloties iepakojumu savai precei. Materiāli, kurus lietojam mēs, ir videi draudzīgi un otrreiz pārstrādājami.
 5. Neaizmirstiet par eleganci un personalizēšanu – Mūsu piedāvātās līmlentes ar logo padarīs jūsu iepakojumu vēl novatoriskāku, piešķirs tam jūsu zīmola tēlu un darbosies kā kopējā produkta tēla daļa. Iepakojumam būtu jābūt elegantam un personalizētam, un tas nebūt nenozīmē dārgu materiālu izmantošanu – tās var būt vienkārši pieklusinātas krāsas un izsmalcināts dizains.

Rakstiet mums vai pasūtiet uzreiz – izvēle ir jūsu ziņā!

 • Vēlaties pārliecināties, ka iegūsiet vislabākos iepakošanas materiālus par viszemāko cenu? Nekādu problēmu.
 • Vēlaties individuālu pieeju savam pasūtījumam, pērkot vairumā? Darīts!
 • Vēlaties redzēt, kā mūsu produktus izmanto reāli zīmoli? Mēs jums parādīsim!
 • Vairs neraizējaties par to, ka jūsu preces iepakojumā varētu neietilpt – pateicoties precīzi norādītajiem izmēriem, pie mums jūs atradīsiet vislabākos risinājumus visdažādākajām precēm. Garantējam, ka jums patiks!

“ENVO”ir jūsu labākais partneris polsterēto aplokšņu, papīra aplokšņu, plēves aplokšņu, kartona kastu un līmlentes ar logo iegādei. Lai arī ko jūs tirgotu, mēs to varam iepakot!