Līmlente Ar Logo – Apdrukātas Līmlentas Ar Jūsu Logo!

ENVO 1

Ja vēlaties pasūtīt līmlenti ar logo, tad lūgums sazināties ar mums.


Minimālais pasūtījums 360gab. / 10 kastes*

Cena sākot no 1,25 Euro+PVN par rulli, atkarībā no daudzuma un krāsu skaita! Līmlentes apdrukas klišejas izgatavošana - bezmaksas.


*Diemžēl mazākus daudzumus ENVO vairāk nepiedāvā.

Iepakošanas materiālu tirgus karu dienu attīstās, bet līmlente ir viena no galvenajām precēm, kuru izmanto praktiski ikvienā veikalā un katrā noliktavā. Pēdējā laikā līmlente ar logo arvien biežāk sastopams Latvijas ielās, lielāko piegādātāju noliktavās, lielveikalos un daudzās citas vietās.

Pateicoties mūsdienīgajām fleksogrāfijas drukas tehnoloģijām, logotipa uzklāšana uz līmlentes kļuvusi ievērojami pieejamāka, bet drukas kvalitāte uzlabojusies vairākas reizes, salīdzinājumā ar situāciju tirgū pirms 3-5 gadiem.

Lielākā daļa kompāniju, kas izmantoja parasto līmlenti kā iepakošanas materiālu, pozitīvi novērtēja priekšrocības, ko sniedz pāreja uz līmlenti ar logotipu / apdrukātu līmlentu, un ļoti veiksmīgi izmanto to savā darbībā noliktavas, transportēšanas un ražošanas vajadzībām.

Ērtības, ko sniedz līmlentes izmantošana ar logotipu

Ļoti bieži līmlente ar kompānijas logotipu sastopams lielveikalos, tādos, kā, piemēram, „Rimi”, „Maxima”, VAS „Latvijas Pasts” u.c. Tas skaidrojams ar to, ka šādu preci ir daudz ērtāk pieņemt un pēc tam sašķirot to, jo līmlente ar kompānijas logotipu uz preces iepakojuma – tas ir lielisks informatīvais atbalsts. Šis fakts kārtējo reizi pierāda to, ka līmlente ar uzņēmuma logotipu ir viens no veiksmīgi attīstošās kompānijas neatņemamiem mārketinga instrumentiem.

Vai esat informēti par ieguvumiem ko sniedz līmlentes ar logo?

 • Līmlentes ar logo novērš iespējamo paku zādzības vai nozaudēšanas risku
 • Līmlentes ar logo izceļ Jūsu produktu
 • Līmlentes ar logo ir lielisks reklāmas forma
 • Līmlentes ar logo ir pievilcīga
 • Līmlentes ar logo izskatās profesionāli
 • Līmlentes ar logo veicina zīmolu atpazīstamību tirgū
 • Līmlentes ar logo ir lēts un radošs veids, kā nodot savu paziņojumu sabiedrībai
 • Līmlentes ar logo ir pastāvīgs atgādinājums par jūsu uzņēmuma nosaukumu
 • Līmlentes ar logo ļauj vieglāku krājumu / kastu apstrādi preču noliktavās
 • Līmlentes ar logo ir droša pret viltošanu un tas ir zādzības pierādījums, ja līmlente ir saplēsta.
 • Līmlentes ar logo novērš uzņēmējdarbības zaudējumus un klientu neapmierinātību


Iepakojuma aizsardzība ar līmlenti, uz kura izvietots kompānijas logotips

Latvijā ir daudz attīstītu kompāniju, kas īsteno preču sūtīšanu uz citām pilsētām, paplašinot savas produkcijas noieta tirgu. Diemžēl pieredze rāda, ka kravu transportēšanas laikā bieži vien notiek zādzības, kā arī tiek nomainītas preces iepakojumā. Šādu incidentu rezultātā var mazināties uzticība piegādātājam, bet uzticama piegādātāja reputācijas atjaunošana var prasīt samērā ilgu laiku.

Izmantojot produkcijas iepakošanai līmlenti ar logo, Jūs varēsiet būt absolūti mierīgi par produkcijas saglabāšanu iepakojumā. Līmlentes līmes slānis, uz kura izvietots kompānijas logotips, uzticami aizlīmē kārbu, tādējādi aizsargājot tās saturu no nesankcionētas atvēršanas. Kārbas otrreizējās aizlīmēšanas iespējas izslēgšana ar analoģisku līmlenti aizsargās jūsu kravu no noliktavu terminālu negodprātīgajiem pārvadātājiem un darbiniekiem. Kravas saņēmējs vienmēr itin viegli atklās kārbas atvēršanas mēģinājumu, kas aizlīmēta ar tādas pašas līmlentes palīdzību, kā līmlente ar logotipu.

Līmlentes izgatavošanas tehnoloģijas, uz kuras izvietots logotips

Pastāv 3 līmlentes drukas veidi ar logotipu:

1. Virsmas apdruka pa virsu līmlentei – līdz 360 ruļļiem.

2. Starpslāņu druka uz līmlentes – no 360 ruļļiem

3. Pilnkrāsu druka uz līmlentes (fotodruka)  – no 720 ruļļiem

Visos gadījumos līmlentes ražošana ar logotipu tiek īstenota izmantojot fleksogrāfijas drukas metodi.

Virsmas apdruka ar līmlenti

Veicot virsmas apdruku, krāsa uz līmlentes tiek uzklāta pa virsu lentei un tiek pārklāta ar laku. Līmlentei ar logotipu, kuras izgatavošana tiek īstenota ar virsmas apdrukas tehnoloģijas palīdzību, ir daudzi plusi, no kuriem viens, tā ir iespēja pasūtīt nelielu daudzumu, ar kuras palīdzību jūs varēsiet novērtēt, cik lielā mērā šis iesaiņojuma veids jums piemērots. Uz šāda veida līmlentes var uzklāt līdz trīs dažādām krāsām, neskaitot pašas līmlentes krāsu.

Starpslāņu druka ar līmlenti

Veicot starpslāņu druku ar līmlenti, krāsa tiek uzklāta starp polipropelēna plēvi un līmes slāni. Tālāk līmlente tiek sagriezta mazos rullīšos, katra pa 66 metriem un iepakota kārbās. Tādējādi līmlente ar logotipu, kas izgatavots, izmantojot starpslāņu drukas tehnoloģiju, iemanto paaugstinātu noturību pret grafiskās informācijas nodzēšanos no lentes, jo krāsa atrodas zem plēves kārtas.

Līmlentei ar logotipu, kura ražošana tiek īstenota, izmantojot starpslāņu druku, ir vēl viena papildus priekšrocība. Uz tā var uzklāt grafisko un teksta informāciju četrās krāsās.

Pie mums jūs varat pasūtīt līmlenti ar logotipu, kas tiek ražots, uzklājot krāsu starp slāņiem un uz virsmas.

Pilnkrāsu druka uz līmlentes

Pilnkrāsu druka uz līmlentes, kas pazīstams arī kā fotodruka uz ​​līmlentes, parādījās Latvijas iepakojuma materiālu tirgū salīdzinoši nesen. Līmlentes ražošanai, izmantojot fotodrukas tehnoloģiju, tiek izmantota starpslāņu druka. Krāsas, kas tiek uzklātas uz līmlentes, tiek piemeklētas izmantojot CMYK krāsu modeli, pateicoties kam uz līmlentes var uzklāt jebko, ko vien vēlaties, sākot ar sarežģītiem uzņēmumu logotipiem un beidzot ar ģimenes fotogrāfijām. Uzzināt vairāk par pilnkrāsu drukas līmlenti jūs varat no mūsu menedžeriem.

Līmlente akciju veikšanai

Apdrukātas līmlentes ar zīmējumu bieži kalpo kā informācijas nesēji dažādu akciju un izpārdošanu rīkošanai. Līmlente ar uzrakstu ”akcija” ļauj piesaistīt pircēja uzmanību precei ar samazinātu cenu vai citu izdevīgu piedāvājumu. Vēl bieži vien sastopamas divas preces, kas salīmētas kopā ar līmlenti 1+1, tādējādi paziņojot par divu preču pārdošanu par vienas preces cenu. Šādas līmlentes izmantošana ir vairākas reizes lētāka, nekā parasto uzlīmju izmantošana, uz kurām uzklāta informācija. Piemeklējot visoptimālāko līmlentes kvalitāti, vizuālais izskats nekļūst nemaz sliktāks, nekā izmantojot citus līdzīgus produktus.

Mūsu kompānijā jūs varat iegādāties līmlenti, uz kuras jau ir uzklāti attiecīgie uzraksti. No standarta šabloniem pieejami sekojoši līmlentes veidi:

• Līmlente ar uzrakstu AKCIJA

Īpaši var izcelt līmlenti, uz kuras var uzklāt dažādus zīmējumus, rakstus un uzrakstus. Šāda līmlente paredzēta plašam patērētāju lokam, kas iegādājas suvenīru veikalos kreatīvas lietas sev un dāvanām.


ENVO GO CREATIVE LĪMLENTE


Šīs ir gatavas un jau apdrukātas līmlentes ar uzrakstiem angļu valodā!

IZMANTOJIET SAVU IZTĒLI UN ROTĀJIET JŪSU PASŪTĪJUMUS!

GO CREATIVE līmlentes ir sava veida jaunums Latvijas tirgū. Oriģināls dizains, pamatojoties uz mūsdienu tendencēm, augsta kvalitāte, atšķirīgas krāsas – tas viss nodrošinās Jūsu uzņēmuma zīmola atpazīstamību.

Pateicoties GO CREATIVE līmlentēm Jūs varat izteikt savu raksturu, jūtas, pozitīvas emocijas. Sagādāt smaidu saņēmējam. Iepakojot paku ar šādā veida līmlenti, Jūs nosūtat paziņojumu saņēmējam par kaut ko neparastu!

Plašs dizaina klāsts un krāsas iederēsies jebkura veida sūtījumiem. Nav svarīgi, ko Jūs sūtat: kosmētiku, apģērbu vai sadzīves tehniku. Līmlentes, lai uzsvērtu savu stilu Jūs varat saņemt no mums!


Rakstīt komentāru

ENVO klasiskās polsterētās aploksnes

Polsterētās aploksnes, jeb aploksnes ar gaisa aizsardzības burbuļiem ļauj ērti un droši pa pastu sūtīt visdažādākos priekšmetus. ENVO polsterētās aploksnes ir izgatavotas no augstākās kvalitātes, ārēji laminēta papīra un no LDPE burbuļplēves. Gan papīrs, gan arī burbuļplēve var tikt otrreizēji pārst

Lasīt vairāk

ENVO Klasiskās plēves aploksnes

Pašlīmējošās ENVO klasiskās plēves aploksnes ir lieliski piemērotas tādu preču sūtīšanai kā apģērbs, katalogi, grāmatas u.c. Tās ir ļoti populāras interneta veikalu vidū, kas izmanto šīs aploksnes preču piegādei pa pastu. Daudzslāņaino materiālu, no kurām aploksnes ir izgatavotas, ir ārkārtīgi grūti

Lasīt vairāk

Pavadzīmju Plēves Kabatiņas

Pavadzīmju plēves kabatiņas - Tās ir domātas iepakojuma sarakstu, dokumentu, pavadzīmju, garantijas kartiņu, instrukciju u.c. pievienošanai paciņām. Īpašais līmes slānis nodrošina, ka pievienotie dokumenti tiks piegādāti kopā ar paciņu. Pateicoties izmantotajai augstas kvalitātes līmei, kabatiņas ie

Lasīt vairāk

Zip Lock maisiņi

Aizvelkamie zip lock maisiņi ir izgatavoti no polietilēna plēves. Tie ir lieliski piemēroti nelielu priekšmetu vai dokumentu uzglabāšanai.

Lasīt vairāk

Kartona aploksnes

Kartona aploksnes ir lieliski piemērotas dažādu trauslu dokumentu un fotogrāfiju sūtīšanai. Tās ir izgatavotas no 380 gsm bieza kartona.

Lasīt vairāk

Caurspīdīgi Maisiņi

Pašlīmējošie caurspīdīgie maisiņi ir lieliski piemēroti katalogu, brošūru un citu tādu priekšmetu sūtīšanai, kur saturam jābūt skaidri redzamam. Caurspīdīgie plēves maisiņi ir maisiņi, kas veidoti no polietilēna un ir aizvietojums papīra maisiņiem. Tie ir izmantojami daudzās industrijās – apģērbu i

Lasīt vairāk

Papīra aploksnes

Piedāvājam visdažādākā veida papīra aploksnes biznesa vajadzībām: pieejami dažādi izmēri un līmes slāņi. Lūdzam skatīt mūsu piedāvājumu.

Lasīt vairāk