ENVO Klasiskās plēves aploksnes

ENVO 4

ENVO Klasiskās plēves aploksnes
Pašlīmējšās ENVO klasiskās plēves aploksnes ir lieliski piemērotas tādu preču sūtīšanai kā apģērbs,katalogi, grāmatas u.c. Tās ir ļoti populāras interneta veikalu vidū, kas izmanto šīs aploksnes preču piegādei pa pastu. Daudzslāņaino materiālu, no kurām aploksnes ir izgatavotas, ir ārkārtīgi grūti saplēst. Tāpat aploksnes ir pilnīgi necaurspīdīgas, tādējādi nevienam nebūs iespējams redzēt aploksnes saturu.

ENVO klasiskās aploksnes ir izgatavotas no vairāku slāņu LDPE plēves. Pieejamas divās krāsā: caurspīdīgas vai melnas un baltas (melnas – iekšpusē, baltas ārpusē).

Mūsu plēves aploksnes ir izgatavotas no videi draudzīgās LDPE plēves, kas ir pilnībā otrreiz pārstrādājama. Tāpat pat tās arīdzan satur bioloģiski sadalāmas piedevas.

Plēves aplokšņu izmēri

Mēs piedāvājam visdažādākā izmēra plēves aploksnes. Tāpat iespējams pielāgot aploksnes Jūsu vajadzībām, izgatavojot tās pēc individuāla izmēra, jūsu izvēlēta materiāla, kā arī apdrukājot tās pēc Jūsu vēlmēm. Zemāk doti mūsu plēves aplokšņu standarta izmēri.

Veids Izmērs (mm)KrāsaSkaits iepakojumā
ENVOFB 01180 x 255 + 50 / S izmērsMelns-Balts100
ENVOFB 02240 x 325 + 50 / M izmērsMelns-Balts100
ENVOFB 03260 x 350 + 50 / L izmērsMelns-Balts100
ENVOFB 04320 x 420 + 50 / XL izmērsMelns-Balts100
ENVOFB 05350 x 470 + 50 / XXL izmērsMelns-Balts100
ENVOFB 06400 x 500 + 50Melns-Balts100

ENVOFB 07

450 x 550 + 50Melns-Balts 

100
Plēves aploksnes ir iespējams pasūtīt ENVO interneta veikalā!

Rakstīt komentāru

Līmlente Ar Logo – Apdrukātas Līmlentas Ar Jūsu Logo!

Izmantojot produkcijas iepakošanai līmlenti ar logo, Jūs varēsiet būt absolūti mierīgi par produkcijas saglabāšanu iepakojumā. Līmlentes līmes slānis, uz kura izvietots kompānijas logotips, uzticami aizlīmē kārbu, tādējādi aizsargājot tās saturu no nesankcionētas atvēršanas. Kārbas otrreizējās aizlī

Lasīt vairāk

Pavadzīmju Plēves Kabatiņas

Pavadzīmju plēves kabatiņas - Tās ir domātas iepakojuma sarakstu, dokumentu, pavadzīmju, garantijas kartiņu, instrukciju u.c. pievienošanai paciņām. Īpašais līmes slānis nodrošina, ka pievienotie dokumenti tiks piegādāti kopā ar paciņu. Pateicoties izmantotajai augstas kvalitātes līmei, kabatiņas ie

Lasīt vairāk

Zip Lock maisiņi

Aizvelkamie zip lock maisiņi ir izgatavoti no polietilēna plēves. Tie ir lieliski piemēroti nelielu priekšmetu vai dokumentu uzglabāšanai.

Lasīt vairāk

Kartona aploksnes

Kartona aploksnes ir lieliski piemērotas dažādu trauslu dokumentu un fotogrāfiju sūtīšanai. Tās ir izgatavotas no 380 gsm bieza kartona.

Lasīt vairāk

Caurspīdīgi Maisiņi

Pašlīmējošie caurspīdīgie maisiņi ir lieliski piemēroti katalogu, brošūru un citu tādu priekšmetu sūtīšanai, kur saturam jābūt skaidri redzamam. Caurspīdīgie plēves maisiņi ir maisiņi, kas veidoti no polietilēna un ir aizvietojums papīra maisiņiem. Tie ir izmantojami daudzās industrijās – apģērbu i

Lasīt vairāk

Papīra aploksnes

Piedāvājam visdažādākā veida papīra aploksnes biznesa vajadzībām: pieejami dažādi izmēri un līmes slāņi. Lūdzam skatīt mūsu piedāvājumu.

Lasīt vairāk