Papīra Aploksne B4 HK 250X353mm balta

Papīra Aploksne B4 HK 250X353mm balta
Spied uz bildes, lai palielinātu!
  • Ražotājs: ENVO
  • Modelis: B4HK balta
  • Pieejamība: Pieejams
  • 0,07€
  • Bez nodokļa: 0,06€
Šim produktam ir minimālais pasūtīšanas daudzums ir 250.
- +


- B4 HK 250X353mm balta

- Pašlīmējošas aploksnes ar silikonizētu lentu

- Krāsa: balta

- Bez loga

- Atverama no sāna

- Kastē: 250gab.

- Kastes svars: 5.315kg

- Augstas kvalitātes papīrs 100g/m2

- Minimālais pasūtījums 1 kaste / 250gab.. Kastes nav iespējams dalīt.

Cena par 1gab.: 0.06 Euro+PVN

Cena par 250gab.: 15.00 Euro+PVN

-  b4 = 250x353mm – Nesalocīta A4 lapa

Papīra Aploksne B4 HK 250X353mm balta ir ideāli piemērotas apsveikuma kartīšu, pastkartēm, vēstulēm, ielūgumu uc. sūtīšanai.

Aploksnes svars (GSM)

Aploksnes ir pieejamas dažāda svara/biezuma, un tās tiek mērītas gramos uz kvadrātmetru, jeb GSM. Tieši tādā pašā veidā ir klasificēts papīrs, jo lielāks aploksnes gsm, jo biezāks papīrs/kartons no kā tā ir izgatavota.

Pastāv trīs galvenie aplokšņu aizdares veidi:

Slapjā aizdare (NK) - Aizlīmēšana notiek, izmantojot iepriekš sagatavotu līmi, kas nozīmē, viss, kas jums jāizdara, lai virsmas būt salipušas, ir jāsamitrina līme uz atlokiem. Pie pareizas uzglabāšanas, šī veida aploksnēm ir neierobežots mūžs.

Pašlīmējošās (SK) – aizdares pamatā izmantots latekss. Gan uz atloka malas, gan uz attiecīgās pretējās malas virsmas ir līmes slānis. Lai virsmas būtu salīmētas, tās ir jāsaspiež cieši kopā. Tāpēc, ir īpaši viegli saspiest tās ar rokām. Tomēr, atkarībā no uzglabāšanas, aploksnēm ir ierobežots mūžs līdz vienam gadam.

Pašlīmējošās ar silikona aizsardzības lenti (HK) - šāda veida aizdari veic, noņemot aizsarg lenti, kas aizsargā līmes slāni, un saspiežot atloku kopā ar pašu aploksni. Šādā veidā tas ir cieši aizvērtas. Ātra, droša, tīra, praktiska un ērta. Galvenā priekšrocība aizsarglentes aploksnei atšķirībā no slapjās aizdares vai pašlīmējošās aizdares aploksnēm, ir tā, ka aploksnes nesalīp kopā tās glabājot. Turklāt šāda veida aploksnes ir vieglāk sakraut. Vieglāk ir arī saglabāt garantijas termiņu šādām aploksnēm, kas attiecīgi ir vairāk nekā 5 gadi. Turklāt, uz šāda veida aploksnēm var viegli drukāt, jo aizsarg lente neļauj tām pielipt pie printera.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs
Aizsardzības kods

Saistītā prece