Iepakojums Pasta Sūtījumiem Iepakošanas Materiāli Un To Priekšrocības

Vai gatavojaties nosūtīt savu pirmo paku? Tad pienācis īstais laiks izpētīt un izvērtēt iepakojumu pasta sūtījumiem un to priekšrocības. Ja nesen uzsākāt uzņēmējdarbību (vai vienkārši plānojat gūt papildu ienākumus), tad jums, visticamāk, ļoti interesē uzzināt ko vairāk par dažādiem iepakojuma materiāliem pasta sūtījumiem. Vispirms apskatīsim visbūtiskākos stimulus: cenu, otrreizējās pārstrādes iespējas, vizuālo izskatu, kā arī ērtumu attiecībā uz klientu.

Cena būs jūsu vissvarīgākais stimuls, taču nenovērtējiet par zemu iepakošanas materiāla profesionālo izskatu, ērtumu attiecībā uz klientu, kā arī tā otrreizējās pārstrādes iespējas. Izvēlieties materiālu rūpīgi, paturot prātā savu viedokli un vajadzības, kā arī apdomājiet, kā to novērtēs jūsu klienti.

Kāds ir visizplatītākais iepakojums pasta sūtījumiem? Kartona vai gofrēta kartona kastes ir ļoti populāra izvēle, un tās ir īpaši ērtas gan pielāgojamības, gan svara un formas ziņā. Šis materiāls ir lieliski piemērots elektronikas precēm, jo tas sniedz polsterējumam līdzīgu aizsargslāni, kā arī aizsardzību no putekļiem un gaismas.

Ko lietot paku iekšpusē? Tā dēvētā burbuļplēve ir populāra izvēle. Šāda tipa gaisa amortizācija aizsargās jūsu preces no transportēšanas riskiem. Barjerveida gaisa slānim ir daudz priekšrocību salīdzinājumā ar tradicionālajiem iepakošanas materiāliem.

Plēves aploksnes ir lieliski piemērotas tādu preču sūtīšanai kā apģērbs, katalogi, grāmatas u.c. Tās ir ļoti populāras interneta veikalu vidū, kas izmanto šīs aploksnes preču piegādei pa pastu. Daudzslāņaino materiālu, no kurām aploksnes ir izgatavotas, ir ārkārtīgi grūti saplēst. Tāpat aploksnes ir pilnīgi necaurspīdīgas, tādējādi nevienam nebūs iespējams redzēt aploksnes saturu.

Putuplasts jeb putu polistirols ir vēl viens iepakošanas un pārvadāšanas materiālu veids; šī tipa “gaisa putu” materiāls popularitāti iemantojis tā ērtuma, teicamās aizsargfunkcijas un izolācijas funkcijas, kā arī finansiālā izdevīguma dēļ. Šim iepakošanas materiālu veidam radniecīgs ir poliolefīns, kuru bieži izmanto kravu pārvadājumu kompānijas, lai iegūtu izturīgas, papīram līdzīgas virsmas, kuras ir drošas pret mitrumu, dūrieniem un plīsumiem.

Polsterētās aploksnes, jeb aploksnes ar gaisa aizsardzības burbuļiem ļauj ērti un droši pa pastu sūtīt visdažādākos priekšmetus. ENVO polsterētās aploksnes ir izgatavotas no augstākās kvalitātes, ārēji laminēta papīra, un no LDPE burbuļplēves. Gan papīrs, gan arī burbuļplēve var tikt otrreizēji pārstrādāti.

Kartona aploksnes ir lieliski piemērotas dažādu trauslu dokumentu un fotogrāfiju sūtīšanai. Tās ir izgatavotas no 300 gsm kartona. Ekonomiskas, izturīgas, aizsardzība, videi draudzīgas, netoksiskas. Kartona aploksnes aizsargā to saturu no bojājumiem, kurus var radīt saliekšana vai laušana.

Pavadzīmju plēves kabatiņas ir izgatavotas no caurspīdīgas plēves, kuru pēc lietošanas, iespējams, otrreiz pārstrādāt. Tās ir domātas iepakojuma sarakstu, dokumentu, pavadzīmju, garantijas kartiņu, instrukciju u.c. pievienošanai paciņām. Īpašais līmes slānis nodrošina, ka pievienotie dokumenti tiks piegādāti kopā ar paciņu. Pateicoties izmantotajai augstas kvalitātes līmei, kabatiņas iespējams piestiprināt dažādām virsmām.

Pastāv arī dažādi papīra veidi, kas ir ideāli piemēroti trauslu materiālu, piemēram, stikla vai porcelāna ietīšanai un uzglabāšanai. Ietinamā plēve bieži tiek izmantota papīra vai putuplasta vietā, lai gan tā ir dārgāka par citām alternatīvām. Šādu plēvi vislabāk izmantot trausliem priekšmetiem, elektronikai un atsevišķos gadījumos arī pārtikai. Mūsdienās šo augsta blīvuma polietilēnu izmanto pasta pakalpojumu sniedzēji trauslu priekšmetu pārvadāšanai. Un, visbeidzot, pastāv arī beramais iepakošanas materiāls, kas ir izplatīta alternatīva putuplastam, taču sniedz papildu priekšrocības pārstrādes, vides saudzēšanas, elastības un polsterējuma, kā arī izmaksu ziņā.

Pieņemot lēmumu par to, kādus iepakojuma materiālus pasta sūtījumiem izvēlēties, paturiet prātā, ko izmanto jūsu konkurenti, ko jūs varat atļauties, kā arī vai attiecīgā materiāla otrreizējās pārstrādes iespējas atbildīs jūsu klientu vēlmēm (daļa klientu mēdz būt ļoti nobažījušies par iepakojumu, kas nav īsti draudzīgs dabai). Izvēles iespēju ir papilnam!

Minēto iepakošanas materiālu piedāvājums:

Apdrukāta līmlente ar uzņēmuma logo, un citi iepakošanas materiāli pasta sūtījumiem, kuri top ar speciālu maisu iepakošanas iekārtu palīdzību, tirgū pieejami plašā klāstā. To vidū ir:

  • Plēves aploksnes
  • Apdrukāta līmlente ar uzņēmuma logo
  • Polsterētās aploksnes
  • Kartona aploksnes
  • Burbuļplēve
  • Pavadzīmju plēves aplokšņu u.c.

Iepakojums pasta sūtijumiem ir pasūtāms un nopērkams  ENVO iepakojumu materiālu interneta veikalā!

ENVO Iepakojumu materiālu interneta veikals!

Written by Envo

ENVO piedāvā un izplata dažāda veida iepakojuma materiālus, tādus kā: burbuļplēves aploksnes, plēves aploksnes, pavadzīmju plēves kabatiņas, drošības aploksnes, paplašināmās aploksnes, kartona aploksnes, papīra aploksnes, zip lock maisiņus, iepirkumu maisiņu apdruka, burbuļplēvi, polietilēna putu plēvi.