Ziplock maisiņi – ideāli ceļotājam

Dodaties ārpus pilsētas? Spiežat zobubirstes šaurās vietās, vedat šķidrumus? Pakošanās jebkāda veida ceļojumam vienalga tas ir izbraukums pie radiniekiem vai pārgājiens uz Eiropas kalnu virsotnēm var būt īpaši sarežģīta, jo aviokompānijas samazina bagāžas telpu un ceļotāji kļūst arvien mobilāki. Brīnumainā kārtā ziplock maisiņi var palīdzēt.

Zipock maisiņi ir vairākkārt attaisāmi un aiztaisāmi uzglabāšanas maisiņi. Tie ir kā Dieva dāvana, kad iet runa par ēdiena iepakošanu. Maisiņa atveramajā galā ir rāvējslēdzis, kas padara to viegli attaisāmu un aiztaisāmu. Tie ir dažāda izmēra, ļaujot tiem pielāgoties dažādām uzglabāšasnas vajadzībām.

Izmēri iekļauj mazu, vidēju, lielu, īpaši lielu. Daži no tiem ir veidoti specifiskai lietošanai, piemēram sviestmaižu un uzkodu iepakošanai vai saldētiem produktiem. Šos maisiņus pirmo reizi patentēja Roberts V. Vergobbi. Tie bija domāti zīmuļu uzglabāšanai. Bet Roberts Lejuene, tajā laikā piektās klases skolēns, pierādīja, ka tie var būt izmantojami ēdiena uzglabāšanai, jo ēdiens tik viegli tajos nesabojājas.

Viņš to pierādīja skolas zinātnes festivālā. Tas bija satriecošs panākums un pēc tā ziplock maisiņus sāka ražot arī ēdienu uzglabāšanai.

Ziplock maisiņi ne tikai pasargā ēdienu no vieglas sabojāšanās, tie ir arī ūdens necaurlaidīgi. Tā kā tiem ir īpaša aizdare, tos var izmantot lai pasargātu svarīgus priekšmetus no samirkšanas.

Jūs pilnīgi noteikti izvairīsities no negadījumiem, ja saliksiet savas drēbes, makus un elektroierīces šādos maisiņos pirms likt visu somā.

Bet iespējams labākā šo ziplock maisiņu īpašība ir to elastīgums. Tie var piekļauties apkārtējai platībai, tādējādi ietilpstot šaurās vietās, atļaujot sadalīt savas mantas un tajā pašā laikā ietilpinot daudz vairāk tajā pašā platībā.

Pānojat budžetu ekskursijai? Uzklausiet mūzu padomu: nekļūdieties atvēlot lielu naudas daudzumu ēdienam. Tas varētu īpaši traucēt jūsu budžetam, jo ēdiens ir viens no visdārgākajām lietām, kas jāapsver, dodoties ceļā. Ja vien neesat gatavi riskēt ar sanitārumu un tīrību, cenas būs īpaši lielas.

Lai ietaupītu naudu citām lietām, kā piemēram transporta izmaksām un naktsmītnēm, var ņemt līdzi ēdienu ziplock maisiņos, ko pats var pagatavot vai sajaukt ar ēdienu, kas pieejams uz vietas. Ja sanāk atrast lētu vietiņu palikšanai ar mazu virtuvi, ēdiena gatavošana var ietaupīt jums ļoti daudz naudas, iespējams pat pietiekami, lai jūs varētu aizbraukt tālāk kā domājāt.

Nākamajam kempingam, ekskursijai vai ceļojumam iepakojiet savas mantas šajos parocīgajos maisiņos. Jūs varat paņemt arī dažus tukšus Ziplock maisiņus sev līdzi.

Written by Envo

ENVO piedāvā un izplata dažāda veida iepakojuma materiālus, tādus kā: burbuļplēves aploksnes, plēves aploksnes, pavadzīmju plēves kabatiņas, drošības aploksnes, paplašināmās aploksnes, kartona aploksnes, papīra aploksnes, zip lock maisiņus, iepirkumu maisiņu apdruka, burbuļplēvi, polietilēna putu plēvi.