Veiksmīgi Mazumtirgotāji Izmanto Vairākkārt Izmantojamus Polipropilēna Iepirkuma Maisiņus

PP, jeb Polipropilēna vairākkārt izmantojamie iepirkuma maisiņi ir ļoti populāri un tos izmanto vairums mazumtirgotāju visā pasaulē. Patiesībā, tā kļūst par ļoti ierastu ainu un tirgotāji, kas vēl nepiedāvā saviem klientiem vairākkārt izmantojamos auduma iepirkuma maisiņus, atpaliek no laika. Šie maisiņi reizēm tiek dalīti par brīvu, klientiem veicot pirkumu, vai arī tiek pārdoti un izmantoti reklāmas mērķim nākotnē.

Savienotajās Valstīs un Austrālijā, populārais mazumtirdzniecības veikals Target pircējiem piedāvā vairākkārtēji izmantojamus auduma maisiņus. Viņi nedod pircējiem maisiņus par brīvu, bet piedāvā tos iegādāties par zemu cenu. Tad tie pircējiem piedāvā lielisku darījumu, lai stimulētu vairākkārt izmantojamo maisiņu lietošanu nākotnē – tie piedāvā $ 0.05 atlaidi par katru pie kases lietoto vairākkārt izmantojamo maisiņu. Ietaupījumi gada laikā, vairāk nekā, atpelnīs maisiņa cenu, un palīdzēs samazināt atkritumus, kā arī Target veikalu ķēdes izmaksas.

IKEA starptautiskā veikalu ķēde, kas bāzēta Zviedrijā, saviem klientiem piedāvā vairākkārt izmantojamos maisiņus. Šis ir viens no daudzajiem veidiem, kas palīdz IKEA saglabāt zemās izmaksas un piesaistīt jaunus pircējus savam veikalam. Šī veikalu ķēde vienmēr tiek slavēta kā uz priekšu-domājoša un par piedāvātiem lieliskiem darījumiem, un tas pat ir redzams viņu vairākkārt izmantojamos maisiņos, kas palīdz celt veikala reputāciju kā būdams videi draudzīgs.

Tādi lielveikali kā Asda, Apvienotajā Karalistē un Wal-Mart, Savienotajās Valstīs un Meksikā, arī piedāvā vairākkārt izmantojamos PP pirkuma maisiņus. Nelielā skaitā, daži veikali veic izmēģinājuma programmu, kur nepiedāvā papīra un plastmasas maisiņu, bet tikai vairākkārt izmantojamos polipropilēna pirkuma maisiņus. Tas ir noticis ar panākumiem un var tikt īstenots vairāk vietās, jo tas tiešām ietaupa naudu lielākā laika posmā un nes veikalam labāku reputāciju.

ALDI, starptautiskam mazumtirgotājam, kas bāzēts Vācijā, strauji pieaug popularitāte, esot vietai, kur var iegādāties labas kvalitātes pārtikas preces par zemu cenu. Pazīstams kā izmaksu samazinātājs visos iespējamos veidos, daudzviet veikals nepiedāvā nekāda veida papīra vai plastmasas maisiņus. Tev vai nu ir jāņem līdz pašam savs vairākkārt izmantojamais pirkuma maisiņš, vai arī jāiegādājas kāds no kvalitatīvajiem PP pirkuma maisiņiem, kas pieejami veikalā. Tas palīdz samazināt ALDI izmaksas, kas savukārt palīdz tiem saglabāt pārtikas preces lētas.

Carrefour, Francijā bāzēta kompānija, kas piedāvā hipermārketa veikalus visā pasaulē, arī nesen ir pievienojusies vairākkārt izmantojamo pirkuma maisiņu kampaņai. Kad tie sāka tirgot vairākkārt izmantojamos PP maisiņus, tie pārdeva vairāk nekā 600 000 maisiņus pirmajos sešos mēnešos, kad piedāvājums bija spēkā. Tas ne tikai ietaupīja tiem daudz naudas iepakojuma izmaksām, bet arī radīja papildus peļņu, kura viņiem nebija pieejama.

Written by Envo

ENVO piedāvā un izplata dažāda veida iepakojuma materiālus, tādus kā: burbuļplēves aploksnes, plēves aploksnes, pavadzīmju plēves kabatiņas, drošības aploksnes, paplašināmās aploksnes, kartona aploksnes, papīra aploksnes, zip lock maisiņus, iepirkumu maisiņu apdruka, burbuļplēvi, polietilēna putu plēvi.