ENVO klasiskās polsterētās aploksnes

Polsterētās aploksnes, jeb aploksnes ar gaisa aizsardzības burbuļiem ļauj ērti un droši pa pastu sūtīt visdažādākos priekšmetus. ENVO polsterētās aploksnes ir izgatavotas no augstākās kvalitātes, ārēji laminēta papīra un no LDPE burbuļplēves. Gan papīrs, gan arī burbuļplēve var tikt otrreizēji pārstrādāti.

ENVO polsterētajām aplokšņu atlokāmajām malām ir pašlīmējoša virsma, kas nodrošina, ka sūtīšanas laikā aploksne neatvērsies

Polsterētās aploksnes ir izgatavotas no materiāliem, kas sniedz maksimālu aizsardzību pret mehāniskajiem bojājumiem un mitrumu. Tās arī ir pilnībā necaurspīdīgas, tādējādi neļaujot redzēt cauri aploksnei.

Vēl viena ENVO polsterēto aplokšņu priekšrocība ir to nelielais svars, kas savukārt nozīmē mazākus pasta izdevumus mūsu klientiem.

Lūdzu ņemt vērā, ka minimālais pasūtījuma daudzums polsterētajām aploksnēm ir norādītais skaits kastē no viena izmēra. Piegāde visā Latvijā uzņēmumiem un privātpersonām.

Cenas klasiskajām polsterētajām aploksnēm

 Polsterēto aplokšņu izmēri

Veids Ārējais Izmērs (mm) Iekšējais Izmērs (mm)Skaits Kastē
A/11120 x 175100 x 165200
B/12140 x 230120 x 220200
C/13170 x 230150 x 220100
D/14200 x 270180 x 260100
E/15240 x 270220 x 260100
F/16240 x 350220 x 340100
G/17250 x 350230 x 340100
H/18290 x 370270 x 360100
I/19320 x 440300 x 42050
K/20370 x 480350 x 47050
CD200 x 175180 x 165100

Polsterēto aplokšņu krāsas

Standarta polsterētās aploksnes ir pieejamas baltā un zelta krāsā. 

 

 

 

 

Polsterētās aploksnes ar individuālu apdruka

Maziem pasūtījumiem, mēs varam apdrukāt jau saražoto produkciju. Kur pretī lielākiem pasūtījumiem mēs izmantojam fleksogrāfijas printeri, ar kuru iespējams drukāt līdz pat 4 dažādās krāsās.Pie mums iespējams pasūtīt burbuļplēves aploksnes ar individuālu apdruku sākot no 10,000gab.

 

 

 

Foto Galerija

Polsterētās aploksnes, kā iepakojuma veids ir parādījies salīdzinoši nesen, bet tas jau ir ieguvis ļoti lielu popularitāti patērētāju vidu. Ārēji polsterētās aploksnes izskatās tāpat kā parastās liela izmēra aploksnes, bet atšķirība ir tajā, ka aploksnes iekšā ir burbuļplēves slānis.

Mūsdienās iepirkšanās un preču pasūtīšana internetā ir ļoti populāra un cilvēki pasūta dažādas preces neizejot no mājām: suvenīrus, kosmētiku, elektropreces, rezerves daļas, diskus ( CD, DVD ), automašīnu rezerves daļas, digitālās iekārtas utt., kas var tikt bojātas transportēšanas laikā. Šim nolūkam arī ir paredzētas polsterētās aploksnes ar gaisa aizsardzības burbuļiem, lai aizsargātu sūtījumus no triecieniem un mehāniskiem bojājumiem, jo tās ir drošas un uzticamas. Kā vēl vienu faktu var minēt to, ka polsterētās aploksnes aizsargā sūtījumu no temperatūras ietekmes un mitruma, kas ir svarīgi, ja pa pastu tiek sūtītas elektropreces vai dokumenti u.c. lietas kurām nav vēlama mitruma ietekme. Aploksnes ar gaisa aizsardzības burbuļiem spēj saglabāt siltumu iekšpusē un pasargāt Jūsu sūtījumu.

Polsterētās aploksnes ir pieejamas dažādos izmēros un šie izmēri ir atspoguļoti augstāk. Piemēram viens no populārākajiem polsterēto aplokšņu veidiem ir CD /DVD aplokšņu izmērs 200 x 175 ( ārējais), kā arī citi izmēri.

Polsterētās aploksnes ir lieliska izvēle, ja nepieciešams nosūtīt kaut ko plīstošu pa pastu, taču ne tik lielu, lai izmantotu kartona kasti. Turklāt šo polsterēto aplokšņu izmantošanas un nosūtīšanas izmaksas ir nedaudz dārgākas nekā vēstulēm izmantojamās, tomēr tās ir daudz izdevīgākas nekā mazu priekšmetu nosūtīšanai izmantot kartona kastes.

Šīs aploksnes ar polsterējumu visbiežāk tiek izmantotas, lai nosūtītu diskus vai citus mazus, viegli plīstošus priekšmetus. Lai gan tās nenodrošina vislabāko iespējamo aizsardzību, tās ir ļoti piemērotas priekšmetiem, kuriem sūtīšanas laikā nepieciešama neliela aizsardzība.

Bieži vien uzņēmēji polsterētās aploksnes pērk vairumā, jo tas ir izdevīgāk. Vairumtirgotāji un biroja preču piegādātāji pārdod šī veida polsterētās aploksnes vairumā, kas laika gaitā ļauj maza vai vidēja lieluma uzņēmumam ietaupīt ievērojamu naudas daudzumu. Ja jums ir uzņēmums un vēlaties ilgtermiņā ietaupīt nedaudz naudas, nosūtot trauslus priekšmetus klientiem vai uz citām filiālēm, tad burbuļplēves aplokšņu pirkšana vairumā, visticamāk, būs laba ideja!

Ja jums nepieder uzņēmums un savā darbavietā nedarāt neko saistībā ar paku sūtīšanu, visticamāk, ka neplānojat pirkt aploksnes vairumā. Lielākajai daļai cilvēku preču (izņemot ēdiena) pirkšana vairumā nav izdevīgs variants, jo pārsvarā tuvāko gadu laikā netiek izmantoti visi nopirktie krājumi, šajā gadījumā – polsterētās aploksnes. Privātai lietošanai labāk aploksnes pirkt pa vienai vai nelielos komplektos.

Šī veida polsterēto aplokšņu pirkšana komplektos ir lētāka nekā to pirkšana atsevišķi, un komplekti pārsvarā ir tikpat viegli atrodami kā atsevišķas aploksnes. Tos bieži var atrast jebkurā lielveikalā vai biroja piederumu veikalā, tāpēc ar to atrašanu nevajadzētu rasties nekādām problēmām. ENVO piedāvā iegādāties polsterētās aploksnes kastēs pa 50;100 vai 200 gab.

Ja domājat ietaupīt vēl vairāk naudas, pērkot aploksnes, iespējams tās meklēt arī internetā. Tā nav noderīga stratēģija kādam, kas vēlas nopirkt tikai vienu aploksni, taču ir lieliska gadījumā, ja plānots privātām vai uzņēmuma vajadzībām iegādāties 100 un vairāk aplokšņu. Ir vairāki interneta veikali, kuros iespējams iegādāties šīs polsterētās aploksnes par krietni zemāku samaksu nekā veikalos, un daudziem no tiem ir zemas sūtīšanas izmaksas vai to nav vispār. Šī ir lieliska iespēja, ja nemeklējat tikai vienu aploksni.

Tā kā tās ir viegli pieejamas un sniedz pietiekamu aizsardzību sūtītajam priekšmetam, polsterētās aploksnes ir lieliska alternatīva kastu vai dārgāku aplokšņu izmantojumam. ENVO piedāvā vienpadsmit dažādu izmēru polsterētās aploksnes par vairumtirdzniecības cenām ar piegādi visā Latvijā!

Polsterētās aploksnes ir lielisks veids kā pasargāt Jūsu sūtījumus no nevēlamiem defektiem!

Apskati nākamo preci:

Pavadzīmju Plēves Kabatiņas