Līmlente Ar Logo – Apdrukātas Līmlentas Ar Jūsu Logo!

Iepakošanas materiālu tirgus karu dienu attīstās, bet līmlente ir viena no galvenajām precēm, kuru izmanto praktiski ikvienā veikalā un katrā noliktavā. Pēdējā laikā līmlente ar logo arvien biežāk sastopams Latvijas ielās, lielāko piegādātāju noliktavās, lielveikalos un daudzās citas vietās.

Pateicoties mūsdienīgajām fleksogrāfijas drukas tehnoloģijām, logotipa uzklāšana uz līmlentes kļuvusi ievērojami pieejamāka, bet drukas kvalitāte uzlabojusies vairākas reizes, salīdzinājumā ar situāciju tirgū pirms 3-5 gadiem.

Lielākā daļa kompāniju, kas izmantoja parasto līmlenti kā iepakošanas materiālu, pozitīvi novērtēja priekšrocības, ko sniedz pāreja uz līmlenti ar logotipu / apdrukātu līmlentu, un ļoti veiksmīgi izmanto to savā darbībā noliktavas, transportēšanas un ražošanas vajadzībām.

Ērtības, ko sniedz līmlentes izmantošana ar logotipu

Ļoti bieži līmlente ar kompānijas logotipu sastopams lielveikalos, tādos, kā, piemēram, „Rimi”, „Maxima”, VAS „Latvijas Pasts” u.c. Tas skaidrojams ar to, ka šādu preci ir daudz ērtāk pieņemt un pēc tam sašķirot to, jo līmlente ar kompānijas logotipu uz preces iepakojuma – tas ir lielisks informatīvais atbalsts. Šis fakts kārtējo reizi pierāda to, ka līmlente ar uzņēmuma logotipu ir viens no veiksmīgi attīstošās kompānijas neatņemamiem mārketinga instrumentiem.

Vai esat informēti par ieguvumiem ko sniedz līmlentes ar logo?

 1. Līmlentes ar logo novērš iespējamo paku zādzības vai nozaudēšanas risku
 2. Līmlentes ar logo izceļ Jūsu produktu
 3. Līmlentes ar logo ir lielisks reklāmas forma
 4. Līmlentes ar logo ir pievilcīga
 5. Līmlentes ar logo izskatās profesionāli
 6. Līmlentes ar logo veicina zīmolu atpazīstamību tirgū
 7. Līmlentes ar logo ir lēts un radošs veids, kā nodot savu paziņojumu sabiedrībai
 8. Līmlentes ar logo ir pastāvīgs atgādinājums par jūsu uzņēmuma nosaukumu
 9. Līmlentes ar logo ļauj vieglāku krājumu / kastu apstrādi preču noliktavās
 10. Līmlentes ar logo ir droša pret viltošanu un tas ir zādzības pierādījums, ja līmlente ir saplēsta.
 11. Līmlentes ar logo novērš uzņēmējdarbības zaudējumus un klientu neapmierinātību

Ja vēlaties pasūtīt līmlenti ar apdruku, tad sazinies ar mums un nosūtīsim cenu piedāvājumu!

Kontakti

Iepakojuma aizsardzība ar līmlenti, uz kura izvietots kompānijas logotips

Latvijā ir daudz attīstītu kompāniju, kas īsteno preču sūtīšanu uz citām pilsētām, paplašinot savas produkcijas noieta tirgu. Diemžēl pieredze rāda, ka kravu transportēšanas laikā bieži vien notiek zādzības, kā arī tiek nomainītas preces iepakojumā. Šādu incidentu rezultātā var mazināties uzticība piegādātājam, bet uzticama piegādātāja reputācijas atjaunošana var prasīt samērā ilgu laiku.

Izmantojot produkcijas iepakošanai līmlenti ar logo, Jūs varēsiet būt absolūti mierīgi par produkcijas saglabāšanu iepakojumā. Līmlentes līmes slānis, uz kura izvietots kompānijas logotips, uzticami aizlīmē kārbu, tādējādi aizsargājot tās saturu no nesankcionētas atvēršanas. Kārbas otrreizējās aizlīmēšanas iespējas izslēgšana ar analoģisku līmlenti aizsargās jūsu kravu no noliktavu terminālu negodprātīgajiem pārvadātājiem un darbiniekiem. Kravas saņēmējs vienmēr itin viegli atklās kārbas atvēršanas mēģinājumu, kas aizlīmēta ar tādas pašas līmlentes palīdzību, kā līmlente ar logotipu.

Līmlentes izgatavošanas tehnoloģijas, uz kuras izvietots logotips

Pastāv 3 līmlentes drukas veidi ar logotipu:

1. Virsmas apdruka pa virsu līmlentei – līdz 360 ruļļiem.

2. Starpslāņu druka uz līmlentes – no 360 ruļļiem

3. Pilnkrāsu druka uz līmlentes (fotodruka)  – no 720 ruļļiem

Visos gadījumos līmlentes ražošana ar logotipu tiek īstenota izmantojot fleksogrāfijas drukas metodi.

Virsmas apdruka ar līmlenti

Veicot virsmas apdruku, krāsa uz līmlentes tiek uzklāta pa virsu lentei un tiek pārklāta ar laku. Līmlentei ar logotipu, kuras izgatavošana tiek īstenota ar virsmas apdrukas tehnoloģijas palīdzību, ir daudzi plusi, no kuriem viens, tā ir iespēja pasūtīt nelielu daudzumu, ar kuras palīdzību jūs varēsiet novērtēt, cik lielā mērā šis iesaiņojuma veids jums piemērots. Uz šāda veida līmlentes var uzklāt līdz trīs dažādām krāsām, neskaitot pašas līmlentes krāsu.

Starpslāņu druka ar līmlenti

Veicot starpslāņu druku ar līmlenti, krāsa tiek uzklāta starp polipropelēna plēvi un līmes slāni. Tālāk līmlente tiek sagriezta mazos rullīšos, katra pa 66 metriem un iepakota kārbās. Tādējādi līmlente ar logotipu, kas izgatavots, izmantojot starpslāņu drukas tehnoloģiju, iemanto paaugstinātu noturību pret grafiskās informācijas nodzēšanos no lentes, jo krāsa atrodas zem plēves kārtas.

Līmlentei ar logotipu, kura ražošana tiek īstenota, izmantojot starpslāņu druku, ir vēl viena papildus priekšrocība. Uz tā var uzklāt grafisko un teksta informāciju četrās krāsās.

Pie mums jūs varat pasūtīt līmlenti ar logotipu, kas tiek ražots, uzklājot krāsu starp slāņiem un uz virsmas.

Pilnkrāsu druka uz līmlentes

Pilnkrāsu druka uz līmlentes, kas pazīstams arī kā fotodruka uz ​​līmlentes, parādījās Latvijas iepakojuma materiālu tirgū salīdzinoši nesen. Līmlentes ražošanai, izmantojot fotodrukas tehnoloģiju, tiek izmantota starpslāņu druka. Krāsas, kas tiek uzklātas uz līmlentes, tiek piemeklētas izmantojot CMYK krāsu modeli, pateicoties kam uz līmlentes var uzklāt jebko, ko vien vēlaties, sākot ar sarežģītiem uzņēmumu logotipiem un beidzot ar ģimenes fotogrāfijām. Uzzināt vairāk par pilnkrāsu drukas līmlenti jūs varat no mūsu menedžeriem.

 

Ja vēlaties pasūtīt līmlentes ar savu logo, tad lūgums sazināties ar mums! Minimālais pasūtījums 72gab.

Līmlente akciju veikšanai

Līmlente ar zīmējumu bieži kalpo kā informācijas nesēji dažādu akciju un izpārdošanu rīkošanai. Līmlente ar uzrakstu ”akcija” ļauj piesaistīt pircēja uzmanību precei ar samazinātu cenu vai citu izdevīgu piedāvājumu. Vēl bieži vien sastopamas divas preces, kas salīmētas kopā ar līmlenti 1+1, tādējādi paziņojot par divu preču pārdošanu par vienas preces cenu. Šādas līmlentes izmantošana ir vairākas reizes lētāka, nekā parasto uzlīmju izmantošana, uz kurām uzklāta informācija. Piemeklējot visoptimālāko līmlentes kvalitāti, vizuālais izskats nekļūst nemaz sliktāks, nekā izmantojot citus līdzīgus produktus.

Mūsu kompānijā jūs varat iegādāties līmlenti, uz kuras jau ir uzklāti attiecīgie uzraksti. No standarta šabloniem pieejami sekojoši līmlentes veidi:

• Līmlente ar uzrakstu AKCIJA

Īpaši var izcelt līmlenti, uz kuras var uzklāt dažādus zīmējumus, rakstus un uzrakstus. Šāda līmlente paredzēta plašam patērētāju lokam, kas iegādājas suvenīru veikalos kreatīvas lietas sev un dāvanām.

ENVO GO CREATIVE LĪMLENTE

Šīs ir gatavas un jau apdrukātas līmlentes ar uzrakstiem angļu valodā!

IZMANTOJIET SAVU IZTĒLI UN ROTĀJIET JŪSU PASŪTĪJUMUS!

GO CREATIVE līmlentes ir sava veida jaunums Latvijas tirgū. Oriģināls dizains, pamatojoties uz mūsdienu tendencēm, augsta kvalitāte, atšķirīgas krāsas – tas viss nodrošinās Jūsu uzņēmuma zīmola atpazīstamību.

Pateicoties GO CREATIVE līmlentēm Jūs varat izteikt savu raksturu, jūtas, pozitīvas emocijas. Sagādāt smaidu saņēmējam. Iepakojot paku ar šādā veida līmlenti, Jūs nosūtat paziņojumu saņēmējam par kaut ko neparastu!

Plašs dizaina klāsts un krāsas iederēsies jebkura veida sūtījumiem. Nav svarīgi, ko Jūs sūtat: kosmētiku, apģērbu vai sadzīves tehniku. Līmlentes, lai uzsvērtu savu stilu Jūs varat saņemt no mums!

Pieejamie modeļi:

Ja vēlaties pasūtīt GO CREATIVE līmlenti, tad dodieties uz sadaļu veikals!

 

Veikals

Klišeja logotipa drukai uz līmlentes

Logotipa druka uz līmlentes tiek īstenota ar fleksogrāfijas drukas tehnoloģijas palīdzību, izmantojot speciālu fleksoformu (klišeja). Pēc līmlentes tirāžas izgatavošanas, kurai uzklāts logotips, klišeja tiek ievietota īpašos apstākļos, kuros tā tiek uzglabāta līdz nākamajam pasūtījumam. Pēc pasūtītāja pirmā pieprasījuma, logotipa drukāšanai uz līmlentes paredzēto klišeju var atgriezt.

Kā iegādāties līmlenti ar logotipu

Pasūtīt līmlenti ar logotipu mūsu kompānijā var pavisam vienkārši. Jums tikai jāaizsūta uz mūsu elektroniskā pasta adresi failu ar jūsu kompānijas logotipu un tehnisko uzdevumu, kurā aprakstīts, kā jāizvieto objektus uz maketa. Mūsu dizaineri visīsākajā laikā un bez maksas izstrādās maketu tālākai logotipa uzklāšanai uz līmlentes. Lūdzu ņemt vēra, ka bezmaksas klišejas izgatavošana ir atkarīga no pasūtītā līmlentas daudzuma un veida. Lūdzu sazinieties ar mums izmantojot sadaļu Kontakti un mēs Jums nosūtīsim piedāvājumu.

Bez tam, mūsu menedžeri vienmēr gatavi sniegt izsmeļošu informāciju par līmlentes, uz kuras izvietots kompānijas logotips, ražošanas tehnoloģijām un atsevišķi ņemtu tirāžu izgatavošanas izmaksām.

Līmlentes ar logotipu izgatavošanas izmaksas

Līmlentes, uz kuras izvietots kompānijas logotips, izgatavošanas izmaksas ir nedaudz dārgākas, salīdzinājumā ar parasto līmlenti bez apdrukas, bet tas atmaksājas uz izgatavotās preces īpašību reklāmas rēķina, kā arī pateicoties vēl vienai funkcijai – iepakojuma aizsardzība no atvēršanas.

Uzņēmuma līmlentes ar logo pasūtīšana

Plašāku informāciju par līmlentes, uz kuras izvietots firmas logotips, ražošanas izmaksām jūs varat saņemt no mūsu menedžeriem, zvanot pa tālruņa numuru, kas norādīts kontaktos, vai arī sazinoties ar mums, izmantojot tiešsaistes pasūtīšanas veidlapu, kā arī sūtot E-pastu.

Līmletes ar apdruku materiālu veidi

Solvent – noturīga pret temperatūras svārstībām, ļoti laba naturāla kaučuka līme, pielīp pie jebkurām virsmām. Paredzēts darbam ziemā vai produkta turēšanai saldētavā.

Hot Melt – vidējais un visoptimālākais variants, labs darbam ar kartonu, noturīga pret temperatūras svārstībām. Sintētiskā kaučuka bāze.

Arkil – parasta līme.

Silent – bieza līmes kārta, labi pielīp pie visām virsmām. Lietošanas procesā nerada nepatīkamu skaņu.

Līmlentes ar logotipu ražošanas īpatnības

1. Mēs veicam dažādas krāsas līmlenšu apdruku: caurspīdīga, balta, brūna, zaļa, dzeltena, zila, sarkana, oranža.

2. Drukājot uz caurspīdīgas, baltas un brūnas līmlentes, rullīša cena ir standarta; drukājot uz līmlentēm citās krāsās rullīša cenai tiek pieskaitīti 10%.

3. Pasūtījuma izpildes termiņš sastāda 21 darba dienu pēc tam, kā tiks saskaņots makets un norēķinu kontā ienāks apmaksa.

4. Pasūtītāja maketiem tiek izvirzītas sekojošas prasības:

– failus jānodod ar elektroniskā pasta starpniecību un jābūt iesniegtiem PDF, Illustrator  vai Corel Draw formātos;

5. Pasūtījuma cenas un piegādes nosacījumus jūs varat noskaidrot kontaktējoties ar mums

Līmlenti ar logotipu mēs varam izgatavot divos galvenajos veidos:

1. Uzklāšana uz virsmas. Šajā gadījumā drukāšana tiek īstenota uz līmlentes pusfabrikāta gatavā ruļļa virsmas. Tiek izgatavoti līdz 360 ruļļiem.

2. Starpslāņu uzklāšana. Šeit drukas darbi tiek veikti uz caurspīdīga polipropilēna, bet tad tam pa virsu tiek uzklāta līmējošā viela. Pie šī veida galvenajām priekšrocībām jāpieskaita uzklātā attēla simtprocentīgu noturību pret mehānisko iedarbību un uzdotie saķeres parametri. Zīmējums uz šāda veida līmlentes no virspuses tiek aizsargāts ar polipropilēnu, bet no apakšas – ar akrila vai kaučuka līmes slāni. Uzmanību! Pasūtot attēla uzklāšanu uz līmlentes starpslāņa, minimālā tirāža ir 360 rullīši, pasūtījuma izpildes termiņš – no 2 līdz 3 nedēļām.


Ja vēlaties pasūtīt līmlenti ar logo par izdevīgām cenām, tad sazinieties ar mums jau šodien! Izmantojiet zemāk redzamo kontaktformu, lai nosūtītu mums ziņu!

Jūsu Vārds (obligāts)

Jūsu E-pasts (obligāts)

Tēma

Ziņojums

Kontakti

Apskati nākamo preci:

Papīra aploksnes