Uzlīmes ruļļos

ENVO piedāvā dažāda veida personalizētas uzlīmes ruļļos. Augstākās kvalitātes uzlīmes ruļļos un dažādas etiķetes ar dažādiem līmes veidiem. Uzlīmes tiek drukātas fleksogrāfijas drukā ar klišejām.

Ja vēlaties pasūtīt pašlīmējošās uzlīmes ruļļos ar savu dizainu, tad mēs to piedāvājam! Sazinies ar mums, lai noskaidrotu cenu. Minimālais pasūtījums nepdrukātām uzlīmēm ruļļos ir 50m2 un apdrukātām uzlīmēm ruļļos 75m2.

Kontakti

Izmantojiet ENVO brīdinājuma uzlīmes ar norādi Fragile, This Way Up, Handle With Care, “Plīstošs”, „Trausls”, un esiet droši, ka ar jūsu pakām apiesies pienācīgi! Spilgts krāsojums, burti treknrakstā un viegli saprotamas piktogrammas – šie marķējumi kravas pārvadātājiem kalpos kā skaidrs brīdinājums par jūsu sūtījuma trauslo saturu. Šīs uzlīmes ir radītas, lai piesaistītu uzmanību ikvienai personai, kura nonāk saskarē ar jūsu sūtījumiem. Mēs zinām, cik būtiski ir nodrošināt, lai jūsu uzlīmes saturētu pareizo vēstījumu, un darām visu iespējamo, lai palīdzētu jums sasniegt jūsu mērķus!

Kamēr jūsu sūtījums ir ceļā, nav iespējams tam izsekot un katram cilvēkam, kas ar to nonāk saskarē, lūgt ar to rīkoties uzmanīgi. Tomēr mūsu uzlīmes ar norādi Fragile, This Way Up, Handle With Care, “Plīstošs”, „Trausls”, ir teju tikpat teicams risinājums. Šīs uzmanību piesaistošās, spilgti sarkanās uzlīmes acumirklī darīs visiem zināmu, ka ar jūsu paku jārīkojas rūpīgi. Tās ir ideāli piemērotas kā pasta vai kurjerdienesta sūtījumiem, tā arī dažādu priekšmetu pārvietošanai vai uzglabāšanai bēniņos, pagrabā, garāžā vai noliktavā – gadījumā, ja jums sanāk piemirst, ko esat ieliecis katrā no kastēm.

Kravas pārvadājumu uzlīmes lieti noder, ja sūtījumu drošība ir jūsu prioritāte. Tās ir nelielas uzlīmes, kuras tiek piestiprinātas pa pastu, ar kurjeru vai ar lidmašīnu transportētām pakām. Atkarībā no jūsu izsūtītās pakas veida, pastāv dažādu veidu uzlīmes, no kurām katram raksturīgs savs vēstījums. Visbiežāk šāda uzlīme ietver tādu informāciju kā saņēmēja vārds, adrese un sūtījuma saturs.

Apskatīsim tuvāk dažus no brīdinājuma uzlīmju veidiem, kuri bieži tiek izmantoti dažādās pasaules daļās:

Brīdinājuma uzlīmes ar bultām: Uz uzlīmēm nodrukāto bultu virziens norāda, kurai no pakas pusēm jābūt vērstai uz augšu. Šāda veida uzlīmes bieži tiek lietotas, sūtot vai pārvadājot elektriskus, elektroniskus vai industriālus priekšmetus.

Brīdinājuma uzlīmes ar norādi “Plīstošs” / Fragile: Šādas uzlīmes tiek izmantotas, lai norādītu, ka sūtījuma saturs ir trausls un ar to jārīkojas uzmanīgi. Piemēram, ja pakā atrodas stikla priekšmets, ir svarīgi nodrošināt, lai tas sasniegtu galamērķi vienā gabalā. Patiesi, uzlīmēm ar norādi “Plīstošs” ir ļoti būtiska loma trauslu kravu pārvadāšanā. Jāpiebilst arī, ka šādām uzlīmēm jābūt pietiekami košām, lai tās būtu viegli pamanāmas; visbiežāk tās tiek drukātas spilgtās krāsās.

Starptautisko pārvadājumu brīdinājuma uzlīmes: Pateicoties globālās tirdzniecības attīstībai, šīs uzlīmes tiek lietotas arvien biežāk. Katru dienu no vienas valsts uz kādu citu ceļo miljoniem sūtījumu. Šāda veida uzlīme satur vispārīgu aprakstu par pakas saturu un informāciju par to, vai tās saturs ir vai nav jāpasargā no ekstrēmām temperatūras izmaiņām. Šāda uzlīme nepieciešamības gadījumā ietver arī informāciju par priekšmeta trauslumu.

DOT brīdinājuma uzlīmes: Šīs uzlīmes norāda, ka pakas saturs ir uzliesmojošs, kodīgs, sprāgstošs, indīgs utt. Tās ir ārkārtīgi svarīgas, un to trūkums var apdraudēt gan cilvēka dzīvību, gan īpašumu. Tieši tādēļ šīs uzlīmes parasti ir nodrukātas spilgtās krāsās un treknrakstā. Kravas pārvadājumu uzlīmes ir svarīgas arī tādēļ, ka tās palīdz pasta dienestiem uzzināt, kur tieši paku nepieciešams nogādāt. Šādas uzlīmes nodrošina arī to, ka jūsu sūtījums tiks piegādāts saņēmējam ar atbilstošu piesardzību. Bez šīm uzlīmēm pastniekiem būtu teju neiespējami zināt kaut ko par jūsu pakām.
Ja esat uzņēmējs un jums nepieciešams pārvadāt savu preci no vienas vietas uz otru, ir ļoti būtiski ieguldīt naudu pareizajās uzlīmēs. Turklāt šīs uzlīmes ir nepieciešamas arī tad, ja runa ir par savas produkcijas izsūtīšanu klientiem. Pirms pasūtīt uzlīmes, konsultējieties ar ENVO! ENVO brīdinājuma uzlīmes tiek drukātas uz augstas kvalitātes materiāla – tā, lai uzlīme izturētu pat visskarbākos pārbraucienus vai pārlidojumus.

Brīdinājuma uzlīmju praktiskais ppielietojumus

Uzņēmēji zina, ka vislabākais un visizdevīgākais veids, kā reklamēt savu biznesu, saistīts ar zīmēm. Tomēr zīmes mēdz būt arī itin prāvas izmēros un ne tik mobilas, kā dažbrīd varētu vēlēties. Taču ar šo uzdevumu itin ērti var tikt galā ar uzlīmju palīdzību, jo tās ir vienkārši piestiprināmas jebkurai virsmai (izņemot varbūt pašus darbiniekus). Ķiveres, identifikācijas kartes, kafijas krūzes, vieglo un smago automašīnu durvis vai logi, kā arī veikalu skatlogi ir tikai daži no piemēriem, kur lietot pēc jūsu pasūtījuma izgatavotās brīdinājuma uzlīmes. Pēc pasūtījuma izgatavotas uzlīmes– tas nozīmē, ka varat uz tām nodrukāt, ko vien vēlaties, un pielīmēt tās, kur vien vēlaties. Tas ir ļoti izdevīgs un absolūti efektīvs veids, kā reklamēt savu biznesu. Tās var būt gan skatlogu uzlīmes, kuras pielīp tikai nedaudz un jebkurā brīdī ir viegli noņemamas. Tās var būt arī noturīgas uzlīmes, kuras lieliski turas pie virsmas pat spēcīgā vējā, lietū un citos skarbos apstākļos.
Individuāli izgatavotas uzlīmes var būt izteiksmīgas un skaistas!

Ja vēlaties pasūtīt uzlīmes ruļļos ar savu dizainu un tekstu, tad sazinies ar mums un nosūtīsim cenu piedāvājumu!

Kontakti

Pēc pasūtījuma izgatavotās uzlīmes, kuras parasti top no vinila vai papīra, var tikt nodrukātas ruļļos vai loksnēs, kas ievērojami atvieglo darbošanos ar tām. Izvēlēties piemērotu uzlīmi ir ātri un vienkārši – ar to tiks galā pat bērns! Turklāt šīs uzlīmes patiešām patīk bērniem, jo viņi tās var piestiprināt teju visām savām rotaļlietām! Perfektā uzlīme, kuru raksturo spilgtas, izteiksmīgas krāsas un lielisks dizains, var tikt piestiprināta gandrīz jebkurai virsmai. Un, ja nākotnē plānojat no tās atbrīvoties, pārliecinieties, ka tā ir noņemamā uzlīme. Pateicoties košajām krāsām un asajiem attēliem, šīs uzlīmes var kalpot dažādām vajadzībām – gan izteiksmīgām norādēm, gan mierīgākiem paziņojumiem. No kravas pārvadājumu uzlīmēm līdz pat lietotāju identifikācijai – pēc individuāla pasūtījuma izgatavotas uzlīmes to plašā pielietojuma dēļ ir patiesi ideāls risinājums.

Gatavas brīdinājuma uzlīmes ir iegādājamas ENVO iepakojumu materiālu interneta veikalā!

Veikals