Aploksnes pasta sūtījumiem

Pateicoties inovācijām e-komercijā, virtuālie veikali snieguši milzu devumu daudziem ilgi pastāvošiem mazumtirgotājiem, taču vēl lielākas iespējas jaunajiem uzņēmējiem. Rezultātā tie, kuriem tādu faktoru kā finansējuma trūkuma dēļ nekad iepriekš pat prātā nebija nākusi doma par savu uzņēmumu, nu ar e-komercijas starpniecību izsapņojuši savu “amerikāņu sapni”. Tāpat no “peles klikšķa” labumu guvuši arī patērētāji, spējot ietaupīt gan laiku, gan degvielu, jo vairs nav nepieciešams iepirkšanās nolūkos apmeklēt kādu fizisku tirdzniecības vietu. Taču diemžēl šīs teicamās ērtības nereti aizēno lielāka neskaidrība, turklāt ne visi tiešsaistes tirgotāji rūpes par klientu apmierinātību vērtē augstāk par peļņas palielināšanu. Šādi tirgotāji uzskata, ka vieglāk ir slēpties aiz “kibertelpas priekškara” un kavēties ar preču izsūtīšanu, kā arī krāpt un maldināt klientus, ar kuriem viņiem, visticamāk, nekad nenāksies sastapties aci pret aci. Tādā veidā tiek apdraudēts ētiskums, prece ir brāķēta, bet pakalpojums – pilnībā maldinošs. Tieši tādēļ mūsu nolūks ir izglītot jūs par augstas prioritātes produktu, kurš ir vitāli svarīgs e-komercijas biznesa izaugsmei – tās ir aploksnes pasta sūtījumiem vai ar kurjerdienestu. Ar šo rakstu vēlamies sniegt nelielu ieskatu tajā, ar ko būtu jārēķinās, sniegt padomus, lai vairotu jūsu pircēja zināšanas, un, visbeidzot, palīdzēt izprast, kādēļ ne visas aploksnes ir vienādas!

1.informētības faktors – aploksnes pasta sūtijumiem

Iegādājoties premium zīmolu plēves aploksnes vai polsterētās aploksnes, ir būtiski pārliecināties, ka to pašlīmējošās aizdares pareizi pilda savu funkciju. Ja ne, ir skaidrs, ka preces, kuras sūtīsiet, pārvadāšanas laikā var tikt bojātas vai nozagtas. Vēl viens faktors: ja tiešsaistes tirgotājam, pie kura gatavojaties veikt pasūtījumu, aploksnes ilgāku laiku nostāvējušas noliktavā, jāņem vērā, ka pašlīmējošā josla var būt kļuvusi nederīga un izžuvusi. Te gan der zināt, ka ne visas pašlīmējošās joslas pielīp momentā; jo spēcīgāka līme, jo ilgāk tā absorbējas. Tiesa gan, dažas minūtes pēc aizlīmēšanas aploksnei būtu jābūt tik cieši noslēgtai, ka, lai piekļūtu tās saturam, tā teju vai jāuzplēš. Tas parasti liecina par augstas kvalitātes produktu.

  2. informētības faktors – aploksnes pasta sūtijumiem

Atšķirībā no tā, ko jums varētu pastāstīt klientu apkalpošanas pārstāvji, ir svarīgi vispirms pārbaudīt aploksnes izmēru, lai redzētu, vai tas atbilst jūsu vajadzībām. Tas tādēļ, ka, piemēram, plēves aploksnes bez polsterējuma polsterējumu mēdz atšķirties no standarta polsterētajām aploksnēm. Pārbaudīt aploksnes izmēru ir būtiski arī tādēļ, lai pārliecinātos, vai jūsu prece tajā vispār ietilps. Vēl jo vairāk –iekšējais burbuļplēves polsterējums dažādām aploksnēm mēdz būt atšķirīgs, un arī tas var kavēt iepakošanu.

3. informētības faktors – aploksnes pasta sūtijumiem

Ļoti būtiska ir iespēja piestiprināt reklāmmateriālus, sūtījumu kodus vai paskaidrojošas uzlīmes aplokšņu ārpusē. Savukārt, ja plānojat personalizēt aploksnes ar apdruku, svarīgi ir noskaidrot to biezumu. Plēves aploksnēm standarta biezums 65 mikroni, tādēļ pievērsiet uzmanību tam, ko patiesībā iegādājaties. Ja pasūtījāt aploksnes ar biezumu 45 mikroni, taču tas neatbilst patiesībai, jūs diemžēl samaksājāt vairāk nekā vajadzētu par neizturīgākām aploksnēm.

Noslēgumā jāpiebilst, ka pastāv neskaitāmi stāsti par negatīvu pieredzi,  kas saistīta ar iepirkšanos internetā. Katrā ziņā šī raksta nolūks ir palīdzēt jums labāk izprast, ko nevajadzētu darīt. Tomēr esmu pārliecināts, ka ir gana daudz pircēju atsauksmju, kas varētu palīdzēt citiem nekrist tirgotāju maldu lamatās. Neminot konkrētus uzņēmumus, labprāt uzklausītu jūsu komentārus par pieredzi saistībā ar dažādu aplokšņu iegādi. Informācija, kas būs izglītojoša pircējiem, liks arī tirgotājiem būt atbildīgākiem par augstākas preču un pakalpojumu kvalitātes nodrošināšanu.

Mēs esam jūsu vadošais kvalitatīvu iepakošanas izejmateriālu resurss.

Apmeklējiet ENVO Iepakojumu Materiālu Interneta Veikalu un Iegādājaties Aploksnes Pasta Sūtijumiem!

Written by Envo

ENVO piedāvā un izplata dažāda veida iepakojuma materiālus, tādus kā: burbuļplēves aploksnes, plēves aploksnes, pavadzīmju plēves kabatiņas, drošības aploksnes, paplašināmās aploksnes, kartona aploksnes, papīra aploksnes, zip lock maisiņus, iepirkumu maisiņu apdruka, burbuļplēvi, polietilēna putu plēvi.